Szafy do kuchni

Szafy do kuchni Poznań

Szafa do zabudowy w kuchni niczym mała spiżarnia

Kuchnia jest bardzo ważnym miejscem w domu, bo to tutaj spędzamy kilka godzin dziennie, przygotowując posiłki dla siebie i bliskich, a także zwykle je spożywamy. To również idealne miejsce do wypicia kawy czy herbaty z naszymi gośćmi lub po prostu w samotności, czytając gazetę bądź przeglądając internet. Aby jednak to miejsce było przyjazne i funkcjonale, musi być przede wszystkim dobrze zaaranżowane. Jeśli interesuje cię cena szafy na wymiar w Poznaniu kliknij tutaj.

Szafa wnękowa w kuchni

Kuchnia to specyficzne miejsce, gdzie na niewielkiej najczęściej przestrzeni trzeba pomieści wiele sprzętów i rzeczy. Projektując kuchnie na wymiar poza klasyczną zabudową, obejmującą szafki dolne i górne, miejsce na zmywarkę i lodówkę, warto pomyśleć o szafie do zabudowy, która spełniałaby funkcję dawnych spiżarni, znajdujących się najczęściej w domach naszych babć.

Taka szafa do zabudowy doskonale pomieści wszelkie produkty spożywcze, których nie ma potrzeby trzymania w chłodnym miejscu, np. mąki, kasze, makarony, oleje, a także dżemy, soki, miody, przyprawy do gotowania i pieczenia, a nawet dojrzewające warzywa i owoce, których nie trzyma się w lodówce. Będzie gdzie trzymać kawy, herbaty i ziółka do zaparzania, których na ogół mamy więcej niż jeden rodzaj.

Poza tym, przy dobrym rozplanowaniu półek, znajdzie się miejsce na sprzęt AGD, który chętnie kupujemy, bo ma ułatwiać nam życie, a później nie bardzo jest gdzie go wsadzić. W takiej szafie z pewnością zmieszczą się: robot kuchenny, toster, gofrownica, elektryczny grill, kawiarka czy ekspres do kawy. Oczywiście w naszej spiżarni pomieszczą się też wszystkie garnki i patelnie, a nawet książki kucharskie.

Szafa zabudowana w kuchni – modne i wygodne rozwiązanie

Szafa do zabudowy INDECO może być wyposażona w drzwi przesuwane lub rozsuwane na boki. Można wybrać wersją klasyczną lub zdecydować się na nowoczesne rozwiązanie i postawić na szklane drzwi przesuwne. Dzięki takiemu zabiegowi możemy wyeksponować jej zawartość, np. elegancką zastawę stołową czy bogatą kolekcję sprzętu AGD. Szklane drzwi przesuwne w kuchni są też praktycznym rozwiązaniem, bo umożliwiają sprawdzenie czy przykładowo mamy wszystkie potrzebnej zapasy, bez konieczności otwierania szafy.

Pojemna szafa do zabudowy w kuchni do idealny sposób na zagospodarowanie kuchennej przestrzeni i doskonałe miejsce do przechowywania większości rzeczy w znajdujących się w niej. Dzięki małej spiżarni przestrzeń w kuchni jest uwolniona, co znacznie ułatwia utrzymanie w niej czystości.

Szafy na wymiar w Poznaniu
Wyślij nam swój projekt do wyceny - pomiar, projekt i wycena mebli jeszcze nigdy nie były tak łatwe.

Dane kontaktowe

Autoryzowany Partner Indeco
Email: kontakt@szafy-poznan.pl
Telefon: +48 010 000 000
© 2021  Szafy na wymiar w Poznaniu - wnękowe, przesuwne, do zabudowy. All Rights Reserved.